1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinin içeriğinde etkili iletişim ile ilgili aradağınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz. İletişimin 3 temel unsuru olan beden dili, ses tonu ve kelimelerin önemi, iletişimde erkeklerle kadınlar arasındaki farklar, renklerle insanları tanıma sanatını (kırmızılar, yeşiller, sarılar ve maviler), 4 renk grubunda yer alan kişilerin durumlara karşı nasıl tepkiler verir, çocuk eğitiminde 4 farklı karakter, bir kişi aynı anda birden fazla renk karakterine sahip olabilir mi? gibi tüm detayları bu eğitimde öğreneceksiniz. Sizler de bu eğitimi izledikten sonra, etkili iletişim tekniklerini kullanarak yakın çevrenizdeki eşinizi, çocuğunuzu ve iş arkadaşlarınızı daha iyi tanıyacak ve onlarla daha iyi bir iletişim kuracaksınız.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Etkili, İletişim, ve, İnsanları, Tanıma, Sanatı, İletişimin, 3, unsuru:, beden, dili, ses, tonu, ve, kelimeler bu eğitimde yer alan konulardır. Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı eğitim setinde yer alan İletişimin 3 unsuru: beden dili, ses tonu ve kelimeler video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı Eğitim İçeriği

Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı Hakkında Sorulan Sorular

Etkili İletişim ve İnsanları Tanıma Sanatı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.