1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Excel 2010 Tr. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Excel 2010 ile Pivot Table kullanarak hızlı ve doğru raporlar oluşturmak, grafik eklemek, hızlı ve güvenilir analizler için yardımcı komutları kullanmak, farklı veri kaynaklarından Excel’e doğrudan veri çekmek gibi tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Excel, 2010, Tr., ile, Pivot, Table, (Özet, Tablo), Kullanımı, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Excel 2010 Tr. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Excel 2010 Tr. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı Eğitim İçeriği

Excel 2010 Tr. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Excel 2010 Tr. ile Pivot Table (Özet Tablo) Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.