Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Excel 2010 Tr. Tablo Sihirbazı Eğitim Detayı

Excel 2010’da oluşturduğunuz tabloyu TABLO BİÇİMLENDİRMESİ İLE sihirli bir tabloya dönüştürebilirsiniz. Artık yeni tablonuzda formülleri aşağıya doğru kopyalamak zorunda kalmayacaksınız. Tablo için oluşturduğunuz biçimlendirmeyi yeni satır ve sutünlara uygulamak zorunda kalmayacaksınız. Tablo başlığınız tablonuzun hangi satırında olursanız olun gözükecek. Filitreleme esnasında toplam alanınız filitrelenmiş alana göre hesaplama yapacak. Oluşturduğunuz grafik tabloya yeni veriler girdikçe otomatik olarak güncellenecek. Ve daha birçok yenilik için Tablo Sihirbazı ile tanışın.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Excel, 2010, Tr., Tablo, Sihirbazı, Tablonuzun, “Tablo, Biçimlendirme, Özelliğini”, kaldırmak, bu eğitimde yer alan konulardır. Excel 2010 Tr. Tablo Sihirbazı eğitim setinde yer alan Tablonuzun “Tablo Biçimlendirme Özelliğini” kaldırmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Excel 2010 Tr. Tablo Sihirbazı Eğitim İçeriği

Excel 2010 Tr. Tablo Sihirbazı Hakkında Sorulan Sorular

Excel 2010 Tr. Tablo Sihirbazı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.