Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Excel ile Visual Basic Makro Programlama Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Excel 2013’de Visual Basic programlama dilinin genel özelliklerini kullanarak yazacağımız kodlarla Excel tablolarımızda yaptığımız rutin işlemlere çözümler geliştireceğiz. Visual Basic kodlarının detaylarını örneklerle uygulamalı olarak anlattığımız bu setle sizler raporlama konusunda Excel’de 1 adım öne geçeceksin. Yazılımın temel bilgilerini de içeren Visual Basic kodları ile tanışacaksınız.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Excel, ile, Visual, Basic, Makro, Programlama, Excel’deki, verileri, silmek bu eğitimde yer alan konulardır. Excel ile Visual Basic Makro Programlama eğitim setinde yer alan Excel’deki verileri silmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Excel ile Visual Basic Makro Programlama Eğitim İçeriği

Excel ile Visual Basic Makro Programlama Hakkında Sorulan Sorular

Excel ile Visual Basic Makro Programlama eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.