Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Fireworks CS5 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Fireworks CS5 Başlangıç Rehberi eğitim seti; web sitesi tasarımı, mobil cihaz arayüz tasarımı, sunum tasarımı gibi ekran için hazırlanacak her türlü prototip tasarımı üreten Fireworks CS5'e yeni başlayanlar içindir. Vektörler, bitmap görseller, metinler ve web araçlarını birarada kullanırken aynı zamanda Photoshop, Illustrator ve Flash ve Flash Catalyst ile tam uyumlu çalışan Fireworks CS5'in temellerini bu eğitim seti ile öğrenebilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, Fireworks, CS5, Başlangıç, Rehberi, Metinleri, kullanmak bu eğitimde yer alan konulardır. Fireworks CS5 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Metinleri kullanmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Fireworks CS5 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Fireworks CS5 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Fireworks CS5 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.