1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Gezi Fotoğrafçılığı Püf Noktaları Eğitim Detayı

Bazı insanlar gezi fotoğrafları çekmek için Hindistan'a, Peru'ya gitmek gerektiğini düşünüyor. Tabii ki çok güzel fotoğraflar çekilebilir orada, çünkü farklı bir kültür var ve insanlar renklidir. Bana göre gezi fotoğrafları komşudan itibaren başlar. Çünkü komşuya gittiğiniz zaman orada farklı bir kültür, başka bir görüntü vardır. Hangi felsefeyle fotoğraf çekildiği önemlidir. Mesela İstanbul kendi şehrin, ama İstanbul'da o kadar kolay gezi fotoğrafları çekilebiliyor ki. Bir semte gittiğinizde, yürüyüp dolaştığınızda, insanlara sohbet ettiğinizde, fotoğraflar çektiğinizde geziyorsunuz ve gezi fotoğrafları çekiyorsunuz. O yüzden bana göre gezi fotoğrafları için yurt dışına gitmek pek gerekmiyor, ama tabii ki çok güzel bir duygu.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Gezi, Fotoğrafçılığı, Püf, Noktaları, Geziye, gitmeden, önce, ne, tip, hazırlıklar, yapılmalıdır bu eğitimde yer alan konulardır. Gezi Fotoğrafçılığı Püf Noktaları eğitim setinde yer alan Geziye gitmeden önce ne tip hazırlıklar yapılmalıdır video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Gezi Fotoğrafçılığı Püf Noktaları Eğitim İçeriği

Gezi Fotoğrafçılığı Püf Noktaları Hakkında Sorulan Sorular

Gezi Fotoğrafçılığı Püf Noktaları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.