GIMP ile Fotoğraf Düzenleme

Eğitime genel bakış video eğitimi

GIMP ile Fotoğraf Düzenleme Eğitim Seti

Bu eğitim setinde, Mac, Windows ve Linux işletim sistemlerinde ücretsiz kullanılabilen GIMP programı ile fotoğraf düzenlemeleri hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; GIMP programının arayüzünü incelemek, araçları kullanarak yazı yazmak, boyama işlemi, seçim oluşturmak, dekupe işlemi yapmak, katmanlar kullanarak farklı nesneleri, yazıları, görselleri bir araya getirerek tasarım yapmak, seçim araçları ile maske kullanarak gizleme işleminin yapılması ve çektiğimiz fotoğrafların renklerini, ışıklarını, kırpma gibi işlemlerinin nasıl yapıldığı ve filtre kullanımı ile efeklerin nasıl eklendiği hakkında detaylar yer almaktadır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, çektiğiniz veya çekilen fotoğrafları GIMP programı ile kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

GIMP ile Fotoğraf Düzenleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.