Girişiminize Nasıl Yatırım Alırsınız?

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Girişiminize Nasıl Yatırım Alırsınız? Eğitim Seti

Bu eğitim setinde kurduğunuz şirketinize yatırım alma konusunda detaylar anlatılmıştır. Yatırım aramaya ne zaman başlamak gerekli? Kafa olarak işletmenize yatırım almaya hazır olmak ne demek? Yatırımcıdan ne kadar para istemeliyim? Yatırımcıdan ne kadar zaman için para istemeliyim? Yatırımcıyı nasıl seçmeliyim? Yatırımcılarla nasıl iletişime geçerim? Yatırımcıya sizi ulaştıran aracılar kimler? Yatırımcıya sunum nasıl yapılır? Yatırımcı ile finansal tabloların paylaşımı nasıl olmalıdır? Yatırım süreci nasıl takip edilmelidir? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, ne zaman ve nasıl yatırım almanız gerektiği ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Girişiminize Nasıl Yatırım Alırsınız? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.359+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.