Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi Eğitim Detayı

Google Analytics, İnternet'te faaliyet gösteren herkese güçlü bir dijital analiz olanağı sağlayan, en güçlü ve en popüler dijital analiz çözümlerinden biridir. Google Analytics ücretsiz bir google aracıdır. İnternet siteniz var ve kullanıcılarınızı detaylı tanımak istiyorsanız Google Analytics eşsiz bir fırsat. Kullanıcılarınız hakkında, yani sitenizi ziyaret eden kişiler hakkında detaylı bilgi almak cümlesi Google Analytics için çok hafif bir cümledir.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Google, Analytics, ile, Web, Sitesi, Analizi, Tarayıcıya, göre, verileri, sıralamak bu eğitimde yer alan konulardır. Google Analytics ile Web Sitesi Analizi eğitim setinde yer alan Tarayıcıya göre verileri sıralamak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi Eğitim İçeriği

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi Hakkında Sorulan Sorular

Google Analytics ile Web Sitesi Analizi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.