Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde HTML’nin tanımını ve tarihi anlatılmıştır. HTML nedir, HTML dili hangi elementlerden oluşur bu eğitimde öğrenebilirsiniz. HTML elementleri tek tek inceleyerek örnekler yapılmıştır. Bu eğitimin hedef kitlesi programlamaya yeni başlayanlardır. Daha önce hiçbir programlama dili ile tecrübeniz olmasa da bu eğitimi izleyerek; HTML’in ne olduğunu öğrenebilir ve HTML kod yazmaya başlayabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, HTML, Temelleri, ve, Baslangıç, Rehberi, Temel, HTML, sayfası, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Temel HTML sayfası oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Eğitim İçeriği

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.