Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

HTML5 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

HTML'in son versiyonu olan HTML5 ile birlikte gelen yeni özellikleri ve bu özelliklerin kullanımını keşfetmek için bu eğitim setini izlemeniz yeterli. Bu eğitim seti ile HTML5 tarayıcı destekleri, video ve ses kullanımı, farklı font kullanımı, gelişmiş yeni tagların kullanımı, farklı ekran boyutlarına farklı CSS dosyaları tanımlama konularını eksiksiz bir şekilde öğreneceksiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, HTML5, Başlangıç, Rehberi, Formlarda, Placeholder, Autofocus, özellikleri bu eğitimde yer alan konulardır. HTML5 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Formlarda Placeholder, Autofocus özellikleri video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

HTML5 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

HTML5 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

HTML5 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.