Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

İkna Sanatı Eğitim Detayı

Günlük hayatta bir çok kişiyi ikna etmemiz gerekebilmektedir. Bir kişiyi davranış değişikliği yapmaya ikna etmek, düşünce değişikliğine ikna etmek, bu düşünceniz yerine şöle düşünmeniz doğrudur demek, bir kişiyi eylemi yapmaktan vazgeçirmek yada en çok kullandığımız bir fikri, ürünü yada hizmeti bir kişiye satmak, bir anlaşmayı kabul ettirmek gibi... Aslında biz bunu yaparak, insanları bu değişikliğe yöneltmeye ikna diyoruz. Tabi bunu çok iyi yapan insanlar var. Dolasıyla ikna bir sanat. Bu eğitim sonunda karşınızdaki kişileri ikna etmekte daha başarılı olmanın yollarını sizler de öğrenmiş olacaksınız.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, İkna, Sanatı, Pazarlık bu eğitimde yer alan konulardır. İkna Sanatı eğitim setinde yer alan Pazarlık video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

İkna Sanatı Eğitim İçeriği

İkna Sanatı Hakkında Sorulan Sorular

İkna Sanatı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.