Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

İleri Düzey Excel 2010 Eng. Eğitim Detayı

Excel 2010’da oluşturduğunuz veri tablolarından raporlar oluşturmak, istenen verileri bulup raporlamak, grafikler oluşturmak, tablo verilerinde yazım sorunlarını gidermek, yeni fonksiyonlarla doğru çözümlere hızlı ulaşmak, veri giriş sırasında hızlı veri doğru veri girişi için sınırlandırmalar koymak, koşullu biçimlendirme ile analizlerinizi doğru yapmak ve daha bir çok komutu bu eğitim setinde bulabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, İleri, Düzey, Excel, 2010, Eng., Remove, duplicates, (tekrarlanan, satırların, silinmesi) bu eğitimde yer alan konulardır. İleri Düzey Excel 2010 Eng. eğitim setinde yer alan Remove duplicates (tekrarlanan satırların silinmesi) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

İleri Düzey Excel 2010 Eng. Eğitim İçeriği

İleri Düzey Excel 2010 Eng. Hakkında Sorulan Sorular

İleri Düzey Excel 2010 Eng. eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.