Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Çizimler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Illustrator ile vektörel çizimlerde ileri teknikleri kullanarak gerçekçi 3D çizimlerin nasıl yapıldığı anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, nesneleri oluşturarak 3D nesneye dönüştürmek, doku oluşturulması, 3D şişe çizimi, gölge kullanımı ve arka plan oluşturulması hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, gerçekçi vektorel çizimler yapabilir ve 3D nesneler oluşturabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Gerçekçi, Vektörel, Çizimler, 3D, şişe, çizimi bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Çizimler eğitim setinde yer alan 3D şişe çizimi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Çizimler Eğitim İçeriği

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Çizimler Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Çizimler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.