1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Pipo Çizimi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Illustrator’da ileri teknikleri kullarak gerçekçi bir piponun vektörel olarak nasıl çizileceği ile ilgili detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içerisinde; pen tool ve hazır çizim araçlarını kullanarak nesnelerin oluşturulması, nesnelerde gelişmiş renk ve renk geçişi kullanımı, nesnelerde mesh tool ile gölge kullanımı, ışık etkisinin verilmesi, duman efektinin oluşturulması ve doku oluşturulması hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Illustrator’da vektörel çizimler hakkında bilgi sahibi olabilir ve eğitim setindeki teknikleri ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Gerçekçi, Vektörel, Pipo, Çizimi, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Pipo Çizimi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Pipo Çizimi Eğitim İçeriği

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Pipo Çizimi Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Pipo Çizimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.