Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Pipo Çizimi

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Pipo Çizimi Eğitim Seti

Bu eğitim setinde, Illustrator’da ileri teknikleri kullarak gerçekçi bir piponun vektörel olarak nasıl çizileceği ile ilgili detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içerisinde; pen tool ve hazır çizim araçlarını kullanarak nesnelerin oluşturulması, nesnelerde gelişmiş renk ve renk geçişi kullanımı, nesnelerde mesh tool ile gölge kullanımı, ışık etkisinin verilmesi, duman efektinin oluşturulması ve doku oluşturulması hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Illustrator’da vektörel çizimler hakkında bilgi sahibi olabilir ve eğitim setindeki teknikleri ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Pipo Çizimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.