Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri Eğitim Detayı

Kara kalem ile çizdiğiniz çizimleri Illustrator programı yardımı ile vektörele dönüştürme ve renklendirme ile ilgili detaylar bu eğitimde anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; nesnelerin oluşturulması, renklendirmenin yapılması, 3 farklı fırça oluşturmak, oluşturduğumuz fırçaların ne işe yardığı ve nasıl kullanıldıği ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, oluşturdunuz çizimleri Illustrator programlı ile kolay bir şekilde vektörele çevirebilirisiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Karakter, Çizimi, Teknikleri, 3, farklı, fırça, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri eğitim setinde yer alan 3 farklı fırça oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri Eğitim İçeriği

Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.