Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile Karmaşık Çizimler Oluşturmak Eğitim Detayı

En popüler vektorel çizim programlarından biri olan Illustrator ile karmaşık çizimlerin nasıl yapıldığı ile ilgili detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; hazır çizim araçlarının kullanımı, çizgiler üzerinde düzenleme yapmak, düz çizgileri kesik çizgiler haline dönüştürmek ve üzerinde düzenleme yapmak, vektörel çizimlerde yansıma kullanımı, dairelerde yazı kullanımı ve nesnelere derece değeri vererek konumlandırmanın nasıl yapıldığı hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Illustrator’ı daha etkin ve verimli bir şekilde kullanabilir ve karmaşık çizimleri rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Karmaşık, Çizimler, Oluşturmak, Saatin, dışındaki, detayı, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Karmaşık Çizimler Oluşturmak eğitim setinde yer alan Saatin dışındaki detayı oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Karmaşık Çizimler Oluşturmak Eğitim İçeriği

Illustrator ile Karmaşık Çizimler Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Karmaşık Çizimler Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.