Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile Özel Kesim Tasarımlar Eğitim Detayı

Bu eğitim seti ile Adobe Illustrator programını kullanarak özel kesim tasarımlar yapabilirsiniz. Standartın dışında yapılan kutu, CD kabı, karton dosya, diplomat zarf ve diğer özel tasarımlarda kullanmanız gereken teknikler, özel bıçakların oluşturulması ve matbaaya gönderilmesi ile ilgili tüm detayları öğrenmek için bu eğitim setini izleyin.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Özel, Kesim, Tasarımlar, Etiket, tasarımının, yapılması, bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Özel Kesim Tasarımlar eğitim setinde yer alan Etiket tasarımının yapılması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Özel Kesim Tasarımlar Eğitim İçeriği

Illustrator ile Özel Kesim Tasarımlar Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Özel Kesim Tasarımlar eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.