Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile Pop Art Çizim Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Illustrator programı ile pop art tasarımlarını nasıl yapıldığı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde, yüzeysel çizimlerin oluşturulması, fırça oluşturulması, fırça ile detaylı çizimlerin oluşturulması, doku oluşturulması, renk kullanımı gibi konuların nasıl yapıldığı hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, fotoğrafları veya çizim yeteneğinizi kullanarak yaratıcı pop art tasarımları oluşturabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Pop, Art, Çizim, Ağız, ve, gözlerde, çizim, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Pop Art Çizim eğitim setinde yer alan Ağız ve gözlerde çizim yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Pop Art Çizim Eğitim İçeriği

Illustrator ile Pop Art Çizim Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Pop Art Çizim eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.