Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile Tekstil Artistik Çizim Teknikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde tekstil sektöründe kullanılan artistik çizimlerle ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. Eğitim setinde, yapılan çizimlerde siluet hazırlama teknik detaylarını, teknik çizim ile artistik çizim arasındaki farkları, oluşturduğumuz siluetlerin üzerine kıyafet modeleri çalışmayı, oluşturduğumuz dantelli, kürklü ve farklı kumaş desenleriyle modellerin nasıl hazırlanacağı anlatılmıştır. Bu eğitime başlamadan önce, Illlustrator ile Vektörel çizim teknikleri eğitim setini seyrederek çizim konusundaki teknik özelliklere hakim olmanızı gerekmektedir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Illustrator ile artistik çizimleri rahatlıkla yapabilecek düzeye geleceksiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Tekstil, Artistik, Çizim, Teknikleri, Siluete, yüz, ve, saç, eklemek bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Tekstil Artistik Çizim Teknikleri eğitim setinde yer alan Siluete yüz ve saç eklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Tekstil Artistik Çizim Teknikleri Eğitim İçeriği

Illustrator ile Tekstil Artistik Çizim Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Tekstil Artistik Çizim Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.