Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile Vektörel Araba Çizimi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Illustrator gelişmiş çizim tekniklerinin kullanarak gerçekçi bir araba çiziminin nasıl yapıldığı hakkında detayları ve püf noktalarını anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; nesne oluşturmak, nesneleri parçalamak, renk kullanımı, renk geçişlerin, nesneleri parçalamak ve iş akışı hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Illustrator programını kullanarak hayalinizdeki arabaları kolaylıkla çizebilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Vektörel, Araba, Çizimi, Cam, detayları, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Vektörel Araba Çizimi eğitim setinde yer alan Cam detayları oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Vektörel Araba Çizimi Eğitim İçeriği

Illustrator ile Vektörel Araba Çizimi Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Vektörel Araba Çizimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.