Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator'da Sayfalarla (Artboards) Çalışmak Eğitim Detayı

Adobe Illustrator'da tasarım yaparken çok sayıda çalışma alanını nasıl kullanabileceğinizi, özelliklerini ve nasıl yönetebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Çalışma alanlarını daha kolay ve verimli kullanabilmeniz için kendi tecrübelerimi de paylaştığım bu eğitim seti hem yeni başlayanlar için önemli bilgileri hem de Illustrator'ı kullanmakta olanlar için ipuçlarını içeriyor.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator'da, Sayfalarla, (Artboards), Çalışmak, Artboard, Options, bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator'da Sayfalarla (Artboards) Çalışmak eğitim setinde yer alan Artboard Options video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator'da Sayfalarla (Artboards) Çalışmak Eğitim İçeriği

Illustrator'da Sayfalarla (Artboards) Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator'da Sayfalarla (Artboards) Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.