InDesign ile Toplu İşlemler

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

InDesign ile Toplu İşlemler Eğitim Seti

Bu eğitim setinde, InDesign programı kullaılarak birden fazla kişinin kartvizitinin hızlıca nasıl oluşturulacağı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; kartvizit logosunun oluşturulmak, taşma payını ayarlanmak, kesim çizgisi eklemek, Excel dokümanını InDesign programının okuyabileceği dile çevirmek, Data Merge ile Excel dokümanındaki kişi bilgilerini InDesign programına aktarmak, kişi bilgilerini kartvizite dönüştürmek, bul ve değiştir komutu ile istenilen karakterleri değiştirmek ve kaydetmek hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, InDesign ile toplu işlemlerin nasıl yapılacağını öğrenebilir ve işlerinizi çok daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

InDesign ile Toplu İşlemler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.820+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.