1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

InDesign ile Toplu İşlemler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, InDesign programı kullaılarak birden fazla kişinin kartvizitinin hızlıca nasıl oluşturulacağı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; kartvizit logosunun oluşturulmak, taşma payını ayarlanmak, kesim çizgisi eklemek, Excel dokümanını InDesign programının okuyabileceği dile çevirmek, Data Merge ile Excel dokümanındaki kişi bilgilerini InDesign programına aktarmak, kişi bilgilerini kartvizite dönüştürmek, bul ve değiştir komutu ile istenilen karakterleri değiştirmek ve kaydetmek hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, InDesign ile toplu işlemlerin nasıl yapılacağını öğrenebilir ve işlerinizi çok daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, ile, Toplu, İşlemler, Kartvizit, dokümanın, oluşturulması, ve, baskılı, zeminlerde, Bleed, (taşma, payı), önemi bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign ile Toplu İşlemler eğitim setinde yer alan Kartvizit dokümanın oluşturulması ve baskılı zeminlerde Bleed (taşma payı) önemi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

InDesign ile Toplu İşlemler Eğitim İçeriği

InDesign ile Toplu İşlemler Hakkında Sorulan Sorular

InDesign ile Toplu İşlemler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.