İngilizceyi Öğrenmeyi Öğreniyorum

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

İngilizceyi Öğrenmeyi Öğreniyorum Eğitim Seti

Toplumumuzun en büyük korkularından. Hayatımızda artık bir lüks olmaktan çıkıp, bir zorunluluk haline gelen İngilizce konusu hayatımızda, hem bireysel hem de toplumsal anlamda oldukça enteresan bir yer almakta. Bu eğitim setinde, Bütünsel anlama, nedeniyle paylaşma, içsel motivasyon, ingilizce platformları, Türkiye'de neler yapılıyor, biz neler yapıyoruz ve öğrenme hikayeleri gibi konular anlatılmıştır. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde ingilizce ile ilgili nedeninizi anlamak için vesile olmak, nasıl öğrenebilirim sorularını daha bilinçli şekilde sorabilmek ve ingilizcenin hayatınıza getirebilecek kaliteleri anlayıp, hem topluma hem de kendine olan faydalarını öğrenebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

İngilizceyi Öğrenmeyi Öğreniyorum eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.820+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.