1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

İnsan Kaynakları Planlaması Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere işletmelerin en önemli kaynağı olan insan kaynağını en verimli şekilde kullanabilmek için yapılması gerekenler anlatılmıştır. Eğitim seti boyunca; insan kaynakları planı nedir, İK planlamasının amacı ve kapsamı nedir, İK arzı nedir, arz çeşitleri nelerdir, planlama çeşitleri nelerdir, İK talep tahmin yöntemleri gibi detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, İK planlama süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, İnsan, Kaynakları, Planlaması, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. İnsan Kaynakları Planlaması eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

İnsan Kaynakları Planlaması Eğitim İçeriği

İnsan Kaynakları Planlaması Hakkında Sorulan Sorular

İnsan Kaynakları Planlaması eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.