Joomla ile Modül ve Component Kullanımı

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

Joomla ile Modül ve Component Kullanımı Eğitim Seti

Dünyanın en gelişmiş ve geliştirilmeye devam edilen, açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemlerinden biri olan Joomla ile içerik yönetirken modül ve component yardımıyla oldukça güçlü web uygulamaları geliştirebilir ve hazırlayabilirsiniz. Bu eğitim seti kurulum ve kullanım rehberi eğitimlerinin devamı niteliğindedir. Bu eğitim setinde; modül nedir, modüller nasıl eklenir, component nedir, componentler nasıl eklenir gibi tüm detaylar anlatılmıştır. Ayrıca hem yönetim paneli hem de site arayüzünde modül ve componentlerin nasıl kullanılacağı da detaylı olarak anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Joomla ile hazırladığınız sitelerinizi modüller ve componentler ile güçlendirebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Joomla ile Modül ve Component Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.853+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.