Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Joomla ile Modül ve Component Kullanımı Eğitim Detayı

Dünyanın en gelişmiş ve geliştirilmeye devam edilen, açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemlerinden biri olan Joomla ile içerik yönetirken modül ve component yardımıyla oldukça güçlü web uygulamaları geliştirebilir ve hazırlayabilirsiniz. Bu eğitim seti kurulum ve kullanım rehberi eğitimlerinin devamı niteliğindedir. Bu eğitim setinde; modül nedir, modüller nasıl eklenir, component nedir, componentler nasıl eklenir gibi tüm detaylar anlatılmıştır. Ayrıca hem yönetim paneli hem de site arayüzünde modül ve componentlerin nasıl kullanılacağı da detaylı olarak anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Joomla ile hazırladığınız sitelerinizi modüller ve componentler ile güçlendirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Joomla, ile, Modül, ve, Component, Kullanımı, Random, resim, modülü, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Joomla ile Modül ve Component Kullanımı eğitim setinde yer alan Random resim modülü oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Joomla ile Modül ve Component Kullanımı Eğitim İçeriği

Joomla ile Modül ve Component Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Joomla ile Modül ve Component Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.