Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, bir kartvizit tasarımının nasıl yapılıp, sorunsuz bir şekilde basılması için matbaaya nasıl gönderilmesi gerektiğini öğreneceksiniz. Kartvizit tasarımında nelere dikkat edilmeli, kartvizit tasarımında renk kullanımı, özel kesim bıçaklar ve baskı öncesi ayarlamalar ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Kartvizit, Tasarımı, ve, Baskıya, Hazırlık, Teknikleri, Kros, (kesim, cizgisi), ve, Bleed, (taşım, payı), nedir?, bu eğitimde yer alan konulardır. Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri eğitim setinde yer alan Kros (kesim cizgisi) ve Bleed (taşım payı) nedir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri Eğitim İçeriği

Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Kartvizit Tasarımı ve Baskıya Hazırlık Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.