Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Eğitim Detayı

Apple firmasının çıkardığı iWork paketi, içerisinde var olan Keynote etkileyici sunumlar hazırlamak için kullanabileceğiniz bir programdır. Bu video eğitim seti ile birlikte temaları kullanarak etkileyici tasarımlar hazırlamayı öğreneceksiniz. Bunun dışında; - Animasyonlar hazırlama, - Sunucu ekranının kullanımını öğrenme, - Sunumunuzu kaydetme, - 2B ve 3B slayt geçişleri ve Magic Move özel geçişi, - Numbers dosyalarını link ile bağlama, - iPod, iPhone ve iPad kullanarak sunumunuzu yönetme, - iWork üzerinde sunumunuzu yayınlama.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Keynote, ile, Etkileyici, Sunumlar, Hazırlamak, Görsellerin, renklerini, ve, tonlarını, düzenleme bu eğitimde yer alan konulardır. Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak eğitim setinde yer alan Görsellerin renklerini ve tonlarını düzenleme video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Eğitim İçeriği

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

Keynote ile Etkileyici Sunumlar Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.