Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Kurumlar için Linkedin Sayfalar Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde iş dünyasında en sık kullanılan platformlardan Linkedin’in sayfalar özelliği hakkındaki tüm detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde yeni bir Linkedin şirket sayfası oluşturmak, sayfa bilgilerinin yapılandırılması, sayfaların yönetimsel özelliklerinin düzenlenmesi, şirket uzmanlık alanlarının yapılandırılması, sayfa güncellemelerinin kullanımı, analiz ve bildirimlerin yönetimi, ek özelliklerin kullanım alanları yer almaktadır. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra kurumunuz için sayfalar özelliğini iş hayatınızda çok daha etkin bir şekilde kullanabilir ve ulaşmak istediğiniz hedef kitleyle çok daha yoğun bir iletişim kurabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Kurumlar, için, Linkedin, Sayfalar, Kullanımı, Sayfaya, yöneticilerin, eklenmesi bu eğitimde yer alan konulardır. Kurumlar için Linkedin Sayfalar Kullanımı eğitim setinde yer alan Sayfaya yöneticilerin eklenmesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kurumlar için Linkedin Sayfalar Kullanımı Eğitim İçeriği

Kurumlar için Linkedin Sayfalar Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Kurumlar için Linkedin Sayfalar Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.