Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, en popüler fotoğraf inceleme ve düzenleme programlarından biri olan Adobe Lightroom 4 programının temelleri anlatılmıştır. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları hızlı ve pratik bir şekilde bilgisayara aktarmak, onlarca fotoğraf arasından kolayca seçim yapmak, fotoğraf üzerinde temel düzenleme ve rötuş işlemleri yapmak gibi konuları bu eğitim setini izleyerek öğrenebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Lightroom, 4, Başlangıç, Rehberi, Anahtar, kelime, eklemek, (Keywording), bu eğitimde yer alan konulardır. Lightroom 4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Anahtar kelime eklemek (Keywording) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom 4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.