1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Lightroom ile Fotoğrafları Düzenlemek Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, en popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan Lightroom ile ilgili tüm detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; uygulamanın arayüzünü incelemek, fotoğraf bilgileri ve değerlendirmenin nasıl yapıldığı, fotoğrafları kırpmak, hazır kalıpların kullanılması, fotoğraflarda renk ve ışık düzenlemelerinin nasıl yapıldığı hakkında tüm ileri teknikleri bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, iOS ve Android platformlarında Lightroom uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Lightroom, ile, Fotoğrafları, Düzenlemek, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Lightroom ile Fotoğrafları Düzenlemek eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Lightroom ile Fotoğrafları Düzenlemek Eğitim İçeriği

Lightroom ile Fotoğrafları Düzenlemek Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom ile Fotoğrafları Düzenlemek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.