Linkedin Gruplarının Kullanım

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

Linkedin Gruplarının Kullanım Eğitim Seti

Bu eğitim setinde Linkedin platformu içerisinde ortak ilgi alanlarına sahip kullanıcıları gruplar özelliğini kullanarak nasıl bir araya toplayacağınız hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde, yeni bir grup oluşturmak, grup ayarlarını yapmak, görsel düzenlemeleri gerçekleştirmek, gönderi türlerini kullanmak, grup yönetim paneli içerisindeki tüm bölümleri uygun şekilde düzenlemek ve diğer tüm detaylar yer almaktadır. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra Linkedin grupları üzerinden aynı ilgi alanına sahip kullanıcıları bir araya getirebilir ve hem işiniz hem de kişisel iletişiminiz için etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Linkedin Gruplarının Kullanım eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.853+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.