Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Linkedin Gruplarının Kullanım Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Linkedin platformu içerisinde ortak ilgi alanlarına sahip kullanıcıları gruplar özelliğini kullanarak nasıl bir araya toplayacağınız hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde, yeni bir grup oluşturmak, grup ayarlarını yapmak, görsel düzenlemeleri gerçekleştirmek, gönderi türlerini kullanmak, grup yönetim paneli içerisindeki tüm bölümleri uygun şekilde düzenlemek ve diğer tüm detaylar yer almaktadır. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra Linkedin grupları üzerinden aynı ilgi alanına sahip kullanıcıları bir araya getirebilir ve hem işiniz hem de kişisel iletişiminiz için etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Linkedin, Gruplarının, Kullanım, Duyuru, tanıtım, ve, ön, onay, verilmesi bu eğitimde yer alan konulardır. Linkedin Gruplarının Kullanım eğitim setinde yer alan Duyuru, tanıtım ve ön onay verilmesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Linkedin Gruplarının Kullanım Eğitim İçeriği

Linkedin Gruplarının Kullanım Hakkında Sorulan Sorular

Linkedin Gruplarının Kullanım eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.