1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Maya ile Animasyonun 12 Prensibi Eğitim Detayı

Maya ile animasyonda kullanılması gereken 12 temel prensip hakkında püf noktalar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; izlediğimiz animasyonlarda kullanılan, anticipation, slowin, slowout, arcs, appeal ve solid drawing hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler bu eğitim setini izledikten sonra animasyonlarınızda beklenti, hızlanma, ezilme ve uzama gibi animasyonun 12 prensibi konularına hakim olacaksınız.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Animasyonun, 12, Prensibi, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Animasyonun 12 Prensibi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Maya ile Animasyonun 12 Prensibi Eğitim İçeriği

Maya ile Animasyonun 12 Prensibi Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Animasyonun 12 Prensibi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.