0.5x 1.0x 1.5x 2.0x
1x

Maya ile Biped Rig ve Kuyruklu Top Animasyonu Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Maya ile karakterlerde kullandığımız Rigler hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, oluşturduğumuz karakterlerde oyunculuk hakkında detaylar, Maya'da IK ve FK farkları neler olduğu biped rigleri üzerinde inceleyebilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra karakter animasyonu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Biped, Rig, ve, Kuyruklu, Top, Animasyonu, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Biped Rig ve Kuyruklu Top Animasyonu eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Maya ile Biped Rig ve Kuyruklu Top Animasyonu Eğitim İçeriği

Maya ile Biped Rig ve Kuyruklu Top Animasyonu Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Biped Rig ve Kuyruklu Top Animasyonu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.