1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Maya ile Poligon Modelleme Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Maya programı ile karakter animasyonu hakkında detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, polygon modellemeye giriş, grouping ve parenting kullanımı, combine, separate fonksiyonları ve çeşitli polygon modellemelerini bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitimini izledikten sonra Maya ile modelleme yapabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Poligon, Modelleme, Genel, genel, bakiş bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Poligon Modelleme eğitim setinde yer alan Genel genel bakiş video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Maya ile Poligon Modelleme Eğitim İçeriği

Maya ile Poligon Modelleme Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Poligon Modelleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.