Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Maya ile Seken Top Animasyonu Eğitim Detayı

Bu eğitim seti ile Maya'da animasyona giriş hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim içeriğinde, farklı top türlerinin referansları hakkında detaylar, squash, stretch, timing ve spacing nasıl kullanıldığını bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, animasyon ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Seken, Top, Animasyonu, Yerden, sekme, hareketi bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Seken Top Animasyonu eğitim setinde yer alan Yerden sekme hareketi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Maya ile Seken Top Animasyonu Eğitim İçeriği

Maya ile Seken Top Animasyonu Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Seken Top Animasyonu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.