Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Maya ile Un Çuvalı Animasyonu Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Maya ile çuval animasyonu animasyonu nasıl yapıldığı hakkında detaylar anlatılmıştır. Çuval humanoid formları andırdığı için animasyon öğrencileri için çok iyi bir egzersizdir. Eğitim seti içerinde; ağırlık, yer çekimi ve benzeri çalışmaları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra maya ile kendinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Un, Çuvalı, Animasyonu, Import, sound bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Un Çuvalı Animasyonu eğitim setinde yer alan Import sound video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Maya ile Un Çuvalı Animasyonu Eğitim İçeriği

Maya ile Un Çuvalı Animasyonu Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Un Çuvalı Animasyonu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.