Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Microsoft Word 2016 Kullanım Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitimde bir Word belgesi oluştururken pratik olarak nelere dikkat etmeliyiz tüm detayları ile anlatılmıştır. Belgede ana-hat özellikleri ile.çalışmak, stilleri kullanmak içindekiler tablosu oluşturmak gibi konuları da örnekleri bulabilirsiniz ve hazırladığımız belgedeki değişiklikleri izlemeyi, belgeyi paylaşmayı ve çevrim içi yayınlamayı anlatılmıştır. Sizler de bu eğitim setini izleyerek çok hızlı bir şekilde dokuman oluşturabilir ve görsel olarak tüm özelliklerini düzenleyebilir ve çevrim içi sunumlar hazırlayıp belgelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Microsoft, Word, 2016, Kullanım, Rehberi, Paragraf, , stilleri, eklemek, ve, değiştirmek bu eğitimde yer alan konulardır. Microsoft Word 2016 Kullanım Rehberi eğitim setinde yer alan Paragraf stilleri eklemek ve değiştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Microsoft Word 2016 Kullanım Rehberi Eğitim İçeriği

Microsoft Word 2016 Kullanım Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Microsoft Word 2016 Kullanım Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.