NLP Hakkında Temel Bilgiler

NLP nedir? video eğitimi

NLP Hakkında Temel Bilgiler Eğitim Seti

Günlük hayatımızda bir çok olumsuzlukla karşılaşmaktayız. Bunların bazıları bizi olumlu, bazıları da olumsuz etkileyebilir. Yaşadığımız bütün olaylar anlamlandırılmasına göre özel hayatımıza yansır. İşte burada NLP kavramı devreye girer. 5 duyu organıyla alınan bütün olumsuzlukları yeniden yapılandırarak insanlara olumlu bir şekilde yansıtma sanatına NLP denir. NLP'nin uygulandığı bir çok alan vardır. Bunlardan bazıları sigara bırakma teknikleri, aynı zamanda kekemelikle mücadele, fobiler, korkular, heyecan yenme olduğu gibi insanların psikolojik olarak yaşadığı sorunlarda tedavi amaçlı kullanılabilir. Yaşadığımız bütün olaylarda, nereye gideceğimizi bilmekte ve planlamakta, stratejileri oluşturmakta vizyonlarımıza hizmet eden bunların hepsinde kullanılabilir.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

NLP Hakkında Temel Bilgiler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.313+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.