Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

NLP Hakkında Temel Bilgiler Eğitim Detayı

Günlük hayatımızda bir çok olumsuzlukla karşılaşmaktayız. Bunların bazıları bizi olumlu, bazıları da olumsuz etkileyebilir. Yaşadığımız bütün olaylar anlamlandırılmasına göre özel hayatımıza yansır. İşte burada NLP kavramı ortaya girer. 5 duyu organıyla alınan bütün olumsuzlukları yeniden yapılandırarak insanlara olumlu bir şekilde yansıtma sanatına NLP denir. NLP'nin uygulandığı bir çok alan vardır. Bunlardan bazıları sigara bırakma teknikleri, aynı zamanda kekemelikle mücadele, fobiler, korkular, heyecan yenme olduğu gibi insanlarına psikolojik olarak yaşadığı sorunlarda tedavi amaçlı kullanılabilir. Yaşadığımız bütün olaylarda, nereye gideceğimiz bilmekte ve planlamakta, stratejileri oluşturmakta, vizyonlarımıza hizmet eden bunların hepsinde de kullanılabilir.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, NLP, Hakkında, Temel, Bilgiler, NLP, teknikleri, nelerdir? bu eğitimde yer alan konulardır. NLP Hakkında Temel Bilgiler eğitim setinde yer alan NLP teknikleri nelerdir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

NLP Hakkında Temel Bilgiler Eğitim İçeriği

NLP Hakkında Temel Bilgiler Hakkında Sorulan Sorular

NLP Hakkında Temel Bilgiler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.