Patent ve Marka Tescili

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

Patent ve Marka Tescili Eğitim Seti

Bu eğitimde sizlerle; Fikri ve sınai mülkiyet hakları neleri kapsar? Haklarımızı nasıl koruruz? Devlet bu yolda bize destek oluyor mu? Üniversiteler bünyesinde ve haricinde kurulan, Teknoparklar ve bu konudaki son gelişmeler nelerdir? Uluslararası fuarlardan veya yurtdışına açılmadan önce haklarımızı korumak için alabileceğimiz tedbirler var mıdır? Fikri ve sınai haklar alanında fark oluşur mu? Startup firmalara; TTO'lar, Teknoparklar, devlet destekleri ve haklarını koruma adına önerilerimiz nelerdir? Sizler de bu eğitimi izledikten sonra haklarınızı kaybetmemeniz için yapılması gerekenler ve koruma alırken maddi olarak alabileceğiniz teşvikler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Patent ve Marka Tescili eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.820+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.