Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Patent ve Marka Tescili Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlerle; Fikri ve sınai mülkiyet hakları neleri kapsar? Haklarımızı nasıl koruruz? Devlet bu yolda bize destek oluyor mu? Üniversiteler bünyesinde ve haricinde kurulan, Teknoparklar ve bu konudaki son gelişmeler nelerdir? Uluslararası fuarlardan veya yurtdışına açılmadan önce haklarımızı korumak için alabileceğimiz tedbirler var mıdır? Fikri ve sınai haklar alanında fark oluşur mu? Startup firmalara; TTO'lar, Teknoparklar, devlet destekleri ve haklarını koruma adına önerilerimiz nelerdir? Sizler de bu eğitimi izledikten sonra haklarınızı kaybetmemeniz için yapılması gerekenler ve koruma alırken maddi olarak alabileceğiniz teşvikler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Patent, ve, Marka, Tescili, Teknoparklarda, son, gelişmeler, neler? bu eğitimde yer alan konulardır. Patent ve Marka Tescili eğitim setinde yer alan Teknoparklarda son gelişmeler neler? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Patent ve Marka Tescili Eğitim İçeriği

Patent ve Marka Tescili Hakkında Sorulan Sorular

Patent ve Marka Tescili eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.