Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Perakende Satış Eğitimi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde; satış nedir, perakende satış nedir, perakende satış temsilcisi kime denir ve görevleri nelerdir? Kısaca bu konular anlatılmıştır. Perakende satış; ürününü satış noktalarında en çok sayıda ve tüketiciyi satın almaya yöneltecek en akılcı şekilde ve çekici biçimde (görsel sunum, reklamlar, müzik, mağaza konsepti gibi) sunabilmektir. Perakende satış elemanı ürün portföyünü tanımalı, takip etmeli, gelişmeleri izlemeli ve fiyat değişikliklerinden haberdar olmalıdır. Satıcılık mesleğinde yapılacak pek çok işi; satış tahmininde bulunmak, sunmak, kapatmak ve kayıt tutmak şeklinde basitleştirebiliriz. Bu işlerin bir kısmı sizi ürkütüp tereddüt etmenize neden olabilir. Buna izin vermemelisiniz.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Perakende, Satış, Eğitimi, Müşteri, itirazları, ve, satış, elemanının, itirazlara, vereceği, yanıtları, anlatacağız bu eğitimde yer alan konulardır. Perakende Satış Eğitimi eğitim setinde yer alan Müşteri itirazları ve satış elemanının itirazlara vereceği yanıtları anlatacağız video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Perakende Satış Eğitimi Eğitim İçeriği

Perakende Satış Eğitimi Hakkında Sorulan Sorular

Perakende Satış Eğitimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.