Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Eğitim Detayı

Photoshop'ta tasarım yaparken çok sık ihtiyaç duyulan dekupe tekniklerinin en yaygın ve popülerlerini birarada bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu eğitim setinde Photoshop CS5.5'in dekupeyi kolaylaştıran yeni özellikleri de anlatılıyor.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, CS5, Dekupe, Teknikleri, Masks, Paneli, İle, Düzenleme, bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri eğitim setinde yer alan Masks Paneli İle Düzenleme video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Eğitim İçeriği

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.