Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop CS5 Otomatik İşlemler (Action, Automate) Eğitim Detayı

Photoshop CS5: Otomatik İşlemler (Action, Automate, Script) eğitim seti ile Photoshop CS5 programı ile yapılabilecek tüm otomatik işlemler detaylıca ele alınmıştır. Bu eğitim setiyle birlikte devamlı yapılan aynı işlemleri artık Photoshop CS5 bizler için kendi kendine yapacak.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, CS5, Otomatik, İşlemler, (Action, Automate), Panoromik, Fotoğraf, Oluşturma, (Photomerge) bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop CS5 Otomatik İşlemler (Action, Automate) eğitim setinde yer alan Panoromik Fotoğraf Oluşturma (Photomerge) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop CS5 Otomatik İşlemler (Action, Automate) Eğitim İçeriği

Photoshop CS5 Otomatik İşlemler (Action, Automate) Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CS5 Otomatik İşlemler (Action, Automate) eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.