Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop Fix ile Fotoğrafları Düzenlemek Eğitim Detayı

Adobe’nin iPad için çıkardığı fotoğraf düzenleme uygulamalarından Photoshop Fix hakkında tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; uygulamanın arayüz incelemesi, fotoğrafın kontrast, renk ve ışık ayarlamaları yapmak, fotoğraflarda deformasyon yapmak, doku taşıma işlemi, bokeh etkisi oluşturmak, fotoğrafları netleştirmek veya bulanıklaştırmak gibi bir çok konu hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra; Photoshop Fix uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı istediğinizi yerde hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, Fix, ile, Fotoğrafları, Düzenlemek, Crop, ile, fotoğraflarınızı, kırpmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop Fix ile Fotoğrafları Düzenlemek eğitim setinde yer alan Crop ile fotoğraflarınızı kırpmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop Fix ile Fotoğrafları Düzenlemek Eğitim İçeriği

Photoshop Fix ile Fotoğrafları Düzenlemek Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop Fix ile Fotoğrafları Düzenlemek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.